Ballina Showbiz Labi këndon së bashku me djalin në oborrin e shtëpisë

Labi këndon së bashku me djalin në oborrin e shtëpisë

0

Në një ambient shumë të bukur shtëpiak, në prapavijë me një pishinë dhe male, Labi dhe djali i tij Eli po këndojnë.

Ata zgjodhën të këndojnë këngën e famshme nga Fisnikët “Ujku plak”.

Videon e kan ndarë Labi në llogarinë e tij në Instagram duke shkruar:

“Labi dhe Eli te shtëpia🌟 Fik se fikë bile me muzikë❤ Sa herë që kendoja i ri me kitarë e mendoja një publik që di të më vlerësojë. Sot falë Zotit e kam atë publik të dashur e shumë briliant që më kanë mbajtur në skenë, dhe që më kanë dhuruar gjithçka që kam sot çkado që shihni. Përjetêsisht mirënjohës.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu