Ballina Showbiz Lëvizja e papritur: Loredana gjen “paqen” me zonjën Petra

Lëvizja e papritur: Loredana gjen “paqen” me zonjën Petra

0

20:14 | 22 Shtator 2020

Duekt se Loredana Zefi dhe Petra duket se janë pajtuar.

Reperja e njohur shqiptare me famë botërore, Loredana Zefi, duket se ka gjetur paqe me zonjën Petra e cila e akuzonte për përvetësimin e afro 800,000 frangave, shkruan lajmi.net.

Kështu të paktën duket nëpërmjet një postimi që Loredana e ka bërë para pak çastesh në llogarinë e saj në Instagram.

Fotografia Loredana thotë se është realizuar më 1 shtator.

“01.09.2020 ✌️”, ka shkruar ajo pranë postimit mirëpo nuk ka dhënë edhe ndonjë tjetër sqarim. Të dyja dukeshin shumë mirë në foto, e se çfarë ka ndodhur saktësisht mbetet të shihet së shpejti./Lajmi.net/

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu