Ballina Showbiz Luana Vjollca tregon në çka shpenzon para më së shumti

Luana Vjollca tregon në çka shpenzon para më së shumti

0

Moderatorja thotë se dalloj nga femrat e tjera në aspektin e shpenzimeve.

Luana Vjollca ka qenë e intervistuar së fundmi nga revista turke ‘Moda Turkey’ ku ka rëfyer gjëra që deri sot nuk i kemi ditur, transmeton lajmi.net.

Këngëtares i është shtruar një pyetje se në çka shpenzon më së shumti, dhe ndonëse i pëlqen të duket bukur rrobat dhe aksesoret nuk janë prioriteti i saj.

“Unë nuk jam nga ato femra që shpenzojnë shumë në rroba, më pëlqen të vishem bukur, por nuk jam e fiksuar, dhe mendoj se kjo është gjë e mirë, pëlqej më shumë të shpenzoj në gjëra më me vlerë”. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu