Ballina Showbiz Morena pozon me maskë: Qëndroni të sigurt dhe mirë

Morena pozon me maskë: Qëndroni të sigurt dhe mirë

0

Morena këshillon fansat të vazhdojnë të kujdesen për veten e tyre, ndonëse pandemia nuk ka përfunduar.

Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak fotografitë joshëse për ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet me maskë në fytyrë dhe dukej në formë shumë të mirë, teksa i kishte lidhur flokët.

Pranë fotografisë ajo shkroi “Qëndroni të sigurt dhe mirë”, ndërsa maskën e kishte me disa gurë, duke treguar se edhe këtë e bën me modë.

Kujtojmë se “F**k your location” titullohet projekti i fundit nga Morena, këngë të cilën e shoqëroi edhe me videoklip të realizuar në Turqi, ku edhe po jeton aktualisht. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

STAY SAFE & COOL 🧡

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu