Ballina Showbiz Morena Taraku provokon me foton ku shfaqet e zhveshur dhe e lagur

Morena Taraku provokon me foton ku shfaqet e zhveshur dhe e lagur

0

19:34 | 27 Shtator 2020

Morena Taraku ka provokuar me foton e fundit.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka realizuar një foto tejet artistike por kësaj radhe në të nuk i ka treguar format trupore.

Morena ka vendosur që të duket seksi duke u shfaqur e zhveshur dhe e lagur mirëpo vetëm në pjesën e sipërme.

Modelja ka pranuar komente të shumta pranë këtij postimi, disa nga emrat e njohur të estradës e disa nga fansat e saj të shumtë./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu