Ballina Showbiz Mozzik i kthehet studios, gati për projektet e reja

Mozzik i kthehet studios, gati për projektet e reja

0

23:56 | 1 Tetor 2020

Foto: Instagram

Mozzik ka nisur punën për këngët e reja.

Mozzik gjatë kësaj kohe ka shijuar suksesin e albumit “Mozzart” si dhe projekteve të tjera, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai qëndroi për disa ditë në Gjermani, ku edhe e vizitoi vajzën e tij Hanën.

Në një postim në Instagram, Mozzik u shfaq në studio muzikore duke punuar për këngët e reja bashkë me Rzon.

“Thuni bre mos tem le mo mrena studio se spo di mu nal”, ka shkruar Mozzik sipër fotografisë. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu