Ballina Showbiz Nesër në Prishtinë hapet Panairi i “Librit të vjetër, të rrallë dhe...

Nesër në Prishtinë hapet Panairi i “Librit të vjetër, të rrallë dhe të përdorur”

0

Nesër (e premte), në oborrin e Institutit të Albanologjisë në Prishtinë, nën masa të rrepta dhe rekomandime të Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës, hapet “Panairi i Librit të vjetër, të rrallë dhe të përdorur”, edicioni i parë, i cili do të vijojë të mbetet i hapur deri më datë 27 shtator.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu