Ballina Showbiz Noizy po vjen me tjetër duet

Noizy po vjen me tjetër duet

0

Noizy është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat pëlqehen nga fansat e tij të shumtë, shkruan lajmi.net.

Reperi, me anë të një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se kënga e tij e re publikohet në tetor dhe është duet.

“Tetor nje tjeter bashkpunim… Naughty Naughty”, janë fjalët e Noizyt.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Noizy është “Bando Diaries”, që e solli në bashkëpunim me Dutchavellin, OneFour, Kekra dhe Divine. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu