Ballina Showbiz Oriola Marashi ‘godet’ sërish nga Dubai, mezi njihet në këto fotografi

Oriola Marashi ‘godet’ sërish nga Dubai, mezi njihet në këto fotografi

0

23:00 | 29 Shtator 2020

Oriola Marashi po i shijon ditët e nxehta Në Dubai.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ndodhet me pushime në Dubai, shkruan lajmi.net.

Ata që e njohin e dinë që Oriola i ka në qejf fotosesionet dhe në Instagram ndan shpesh nga ato atraktive.

Së fundmi modelja i ka publikuar disa foto nga pushimet në Dubai dhe mezi njihet në këto imazhe.

Megjithatë format e saj trupore bien në sy dhe duket tejet seksi./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu