Ballina Showbiz Orlando Bloom flet për herë të parë për vajzën

Orlando Bloom flet për herë të parë për vajzën

0

Aktori dhe Katy Perry mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, Daisy Dove, në gusht dhe tani Bloom po vlerëson pikërisht atë që ai mendon se si po duket e vogla e tyre, shkruan CNN, transmeton lajmi.net.

“Ishte qesharake sepse kur ajo doli për herë të parë unë isha si,” Oh, unë jam! Është një unë i vogël. Dhe pastaj, për fat të mirë, ajo mori ato sytë blu të Katyt , e cila ishte e përsosur”, tha ai  për Ellen DeGeneres, të mërkurën .

Ai vazhdoi duke thënë, “Por pastaj ajo duket si nëna ime. Kështu që, unë u hutova pak sepse Katy po e udhqen me gji kësaj kopje time dhe nënës sime … kush do të duket si tjetër?”

View this post on Instagram

#Repost @unicef ・・・ Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your ♥️ can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

Bloom gjithashtu ka një djalë me ish-gruan e tij Miranda Kerr.

Një gjë që prindërve nuk u mungon është gjumi, Bloom i tha DeGeneres se Daisy Dove tashmë po fle gjatë gjithë natës. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu