Ballina Showbiz Paris Hilton shijon lidhjen me Carter Reum

Paris Hilton shijon lidhjen me Carter Reum

0

Paris Hilton u pa duke u argëtuar me të dashurin e saj, Carter Reum dhe familjen e tij, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Ajo kishte marrë vëmendje me veshjen elegante. Paris ka zgjedhur një fustan të zi të gjatë, derisa ishte në krah të partnerit – i cili po ashtu kishte veshur një këmishë të zezë duke festuar ditëlindjen e të motrës, Halle Hammond.

Në foton e grupit është edhe vëllai i Carter, Courtney si dhe anëtarët e tjerë të familjes.

“Një mbrëmje e bukur në shtëpi me familjen duke festuar ditëlindjen e motrës time të bukur Halle Hammond”, është shkruar pranë fotografisë./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu