Ballina Showbiz Pas fotos me të cilën Ledri emocionoi të gjithë duket se fshihet...

Pas fotos me të cilën Ledri emocionoi të gjithë duket se fshihet edhe një surprizë tjetër

0

22:59 | 6 Tetor 2020

Ledri Vula e ka zbuluar befasinë e këndshme.

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, do të bëhen së shpejti prindër, shkruan lajmi.net.

Ledri emocionoi të gjithë me foton ku tregoi ultrazërin e vajzës dhe pas kësaj fotografie duket se fshihet edhe një befasi tjetër.

Përmes të njëjtit postim reperi ka paralajmëruar atë që duket se do jetë kënga e tij e re.

Bazuar në atë që ka shkruar duket se kënga do të titullohet “Si baba” dhe publikohet të shtunën në ora 20:00.

“Jom ka des sytë me ti pa. Si baba 20:00:00, Vula Ledri 10.10.2020”, shkruan Ledri plot emocione./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu