Ballina Showbiz Pas një kohe të gjatë, Çiljeta shfaqet provokuese duke zbuluar gjoksin

Pas një kohe të gjatë, Çiljeta shfaqet provokuese duke zbuluar gjoksin

0

21:18 | 22 Shtator 2020

Çiljeta Xhilaga është shfaqur sërish provokuese.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga kohët e fundit ka qenë aktive në rrjete sociale mirëpo fotot që i ka postuar kanë qenë ndryshe nga ato që dikur i shihnim tek ajo, shkruan lajmi.net.

Çiljeta zakonisht shfaqej provokuese dhe e tillë shihet në foton e fundit të postuar në Instagram.

Këngëtarja e ka publikuar një imazh të ri në këtë rrjet social dhe në të duket elegante dhe shumë joshëse.

Çiljeta në pah kishte vënë gjoksin./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu