Ballina Showbiz Pse kënga “Harrom” e Dhurata Dorës, mund të veçohet nga të tjerat?

Pse kënga “Harrom” e Dhurata Dorës, mund të veçohet nga të tjerat?

0

Foto: Instagram

Projektin e fundit muzikor për vitin 2020 nga Dhurata Dora pothuajse e dëgjuan të gjithë.

Këngëtarja vendosi të përfundoi vitin 2020 me një baladë.

“Harrom” mban titullin kënga e Dhuratës e cila e lansoi me videoklip, përcjell lajmi.net.

Ajo u shfaq sensuale në klipin e saj dhe dukej shumë bukur. Dhurata, bëri të ditur për fansat se është njëri nga projektet muzikore me të veçanta për të dhe që e ka realizuar me shumë dëshirë.

Gjatë viti 2020, këngëtarja ishte aktive me projekte muzikore nuk munguan edhe bashkëpunimet, mirëpo “Harrom”  e veçoi më tepër. Mbase fshihet një histori dashurie prapa kësaj këngë e din vetëm Dhurata.

Ndryshe, deri më tani “Harrom” e artistes është dëgjuar 3 milionë herë në Youtube./Lajminet/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu