Ballina Showbiz Rikthehet Nazi: Jam njeri hyjnor, komunikova me Zotin, kam gradë të lartë...

Rikthehet Nazi: Jam njeri hyjnor, komunikova me Zotin, kam gradë të lartë tek ai

0

Nazmi Sfishta i grupit Aurora këtë javë ishte i ftuar në emisionin n’Kosovë Show. Ai aty ka folur për librin e tij “Universofilia”.

Nazi thotë se në të vërtetë, nuk është ai autor i këtij libri, por Zoti.

Sfishta e quan vetën njeri hyjnor. Thotë se zoti nëpërmjet tij dhe grupit Aurora ka një mision të madh për njerëzimin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu