Ballina Showbiz Rina Balaj thekson të pasmet në fustan super të shkurtër në bregdet

Rina Balaj thekson të pasmet në fustan super të shkurtër në bregdet

0

12:52 | 22 Shtator 2020

Foto: Instagram

Këngëtarja e shumë përfolur Rina Balaj ka vendosur të ndajë një fotografi provokuese me ndjekësit të saj.

Rina Balaj si gjithmonë është emër i diskutuar në mediet rozë, as kësaj here nuk dështon t’i mahnisë fansat e saj me një imazh të publikuar nga vet ajo, shkruan lajmi.net.

Ajo në fotografinë e publikuar shfaqet në bregdet, ku edhe shihet e veshur me një fustan të shkurtër ku i lë  shumë pak vend imagjinatës duke pozuar shumë tërheqëse për publikun.

Rina ka qenë shumë aktive edhe në muzikë këtë vit, e kjo vjen pas pushimit të saj nga shkëputja e kontratës me ish-labelin e saj.

Projekti muzikor i fundit i reperes quhet “Fallin’ in love” dhe vjen si rrjedhojë e bashkëpunimit me të dashurin e saj Sin Boy. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu