Ballina Showbiz Rita Orës i dalin aksidentalisht të brendshmet gjatë Javës së Modës në...

Rita Orës i dalin aksidentalisht të brendshmet gjatë Javës së Modës në Milano

0

19:33 | 23 Shtator 2020

Rita Orës i kanë dalë aksidentalisht të brendshmet.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, gjithmonë ka pasur guxim që të eksperimentoj me veshjet, shkruan lajmi.net.

Ajo ka pozuar shpesh me veshje të ndryshme me shumë stil, e tillë është paraqitur edhe në vende të ndryshme, njësoj edhe gjatë Javës së Modës në Milano.

Rita Ora është fotografuar rrugës së qytetit teksa përveç veshjes ajo çfarë binte në sy ishte fakti se ka zbuluar shumë.

Këngëtares shqiptare i janë zbuluar aksidentalisht të brendshmet dhe fotografia tani po bën xhiron e rrjetit.

Rita shpesh herë në rrjete sociale ka pozuar edhe foto nudo, kështu edhe ky detaj iku pa vëmendjen e saj./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu