Ballina Showbiz Selena Gomez pozon si rrallëherë në bikini dhe jep një mesazh domethënës

Selena Gomez pozon si rrallëherë në bikini dhe jep një mesazh domethënës

0

19:58 | 24 Shtator 2020

Foto: Instagram

Selena ndihet krenare për atë që është.

Selena Gomez ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën si rrallëherë e shohim të veshur me bikini, shkruan lajmi.net.

Në atë foto, këngëtarja tregoi shenjën që i ka mbetur nga operimi dhe thotë se fillimisht nuk donte që askush t’ia shihte atë.

Tani, artistja me krenari thotë se ndihet e sigurt dhe është krenare, andaj mbështet mesazhin se të gjithë trupat janë të bukur.

“Kur bëra transplantin e veshkaës, mbaj mend që ishte shumë e vështirë që në fillim të tregoja shenjën time. Nuk doja që ajo të ishte në foto, kështu që vishja gjëra që do ta mbulonin. Tani, më shumë se kurrë, ndihem i sigurt në atë që jam dhe në atë që kam kaluar … dhe jam krenar për këtë. T – Urime për atë që po bën për gratë, duke lajmëruar @lamariette mesazhi i së cilës është vetëm se … të gjithë trupat janë të bukur”, shkroi ajo.

Kujtojmë se Selena Gomez së fundi ka lansuar linjën e saj të bukurisë “Rare Beauty”. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu