Ballina Showbiz Sin Boy ka për të thënë diçka për Rinën (FOTO)

Sin Boy ka për të thënë diçka për Rinën (FOTO)

0

Reperi i famshëm në Greqi, Sin Boy, ka kohë që është i lidhur me Rina Balajn.

Çifti e mbajtur të fshehur lidhjen për shumë kohë nga publiku deri në momentin kur Rina u nda nga OnRecords për të vazhduar aventurën e dashurisë me artistin shqiptar nga Berati.

Ky i fundit, sot pati disa fjalë për të dashurën e tij në Instagram.

“Unë kurrë s’do t’ia dilja pa ty”, ka shkruar ai poshtë imazhit krah Rinës.

Nëse nuk e dini, ata së fundmi kanë publikuar albumin e tyre të parë bashkë si dhe klipin e ri për këngën GG./Prive.al

View this post on Instagram

I could never do it without u

A post shared by Sin Boy (@isyourboysinboy) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu