Ballina Showbiz Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me...

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

0

22:16 | 23 Shtator 2020

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues.

Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Pas publikimit të kësaj fotografie ajo ka pranuar një numër të madh pëlqimesh e komentesh.

Tani Tayna nuk e ka ndërmend të ndalet. Me ndjekësit në Instastory ndau edhe një foto tjetër nga vaska.

Reperja mori edhe njëherë vëmendjen dhe duket tejet seksi./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu