Ballina Showbiz Tom Cruise kthehet sërish në shesh-xhirim për skenat e reja të “Mission...

Tom Cruise kthehet sërish në shesh-xhirim për skenat e reja të “Mission Impossible 7”

0

Tom Cruise ka xhiruar në “Grand Canal” me anije bashkë me Simon Pegg, për skenat e reja të “Mission Impossible 7” në Venedik.

Ishte biznes i zakonshëm për Tom Cruise dhe karakterin e tij pa pushim të ekranit ndërsa xhironte vazhdimin e setit të filmit të ri “Mission Impossible 7”, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Aktori, i cili luan rolin e Ethan Hunt në film, u bashkua me yjet Rebecca Ferguson dhe Simon Pegg ndërsa hipën në një varkë në Venedik të enjten.

Me kamera që filmuan tre yjet nga një anije fqinje, ata u nisën nëpër kanalin e madh të qytetit lundrues për të xhiruar disa sekuenca.

Tom ishte veshur me një xhaktë të zezë, ndërsa ekipi po iu përbaheshin udhëzimeve të deritanishme të shëndetit dhe sigurisë.

I gjithë ekipi kishin vendosur maska teksa po xhironin pranë akotrëve.

Në tetor, Cruise kishe disa diskutime me regjisorin Christopher McQuarrie pasi 12 persona në set thuhet se ishin pozitivë me COVID-19.

Madje xhirimet ishin ndërprerë edhe më parë pas shpërthimit të valës së parë të të infektuarve me COVID. /Lajmi.net/  

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu