Ballina Showbiz Vesa Smolica publikon një tjetër skenë nga klipi i ri, zbulon datën...

Vesa Smolica publikon një tjetër skenë nga klipi i ri, zbulon datën e publikimit

0

21:31 | 30 Shtator 2020

Vesa e ka treguar datën e publikimit të këngës së re.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica, ka ditë që po e paralajmëron projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Kaj”, mban titullin kënga e cila do të vijë e realizuar edhe me videoklip.

Këngëtarja po publikon shpesh pamje nga klipi dhe në të shihet se do të duket tejet joshëse.

Vesa Smolica ka treguar po ashtu se ky projekt muzikor do të publikohet më datën 2 të muajit tetor dhe fansat mezi po presin.

“Kaj, se qashtu mson me notu… #Kaj 02.10.2020”, ka shkruar ndër të tjera ajo./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu