Ballina Showbiz (Video) Silvana degjeneron Saimrin, thotë se ai s’ka ardhur për të gjetur...

(Video) Silvana degjeneron Saimrin, thotë se ai s’ka ardhur për të gjetur grua: Ti ke ftuar vajza në vilë do të bësh me ato….

0

Silvana nuk e priti aspak mirë eliminimin që i bëri Saimiri mbrëmjen e kësaj të hëne në “Love Story”. Me tone ironike e madje dhe a kuza, iu drejtua Saimirit, të cilin teksa e kapi nga krahu, e akuzoi se kishte bërë lojë të pistë dhe se e kishte provokuar.

Challenged the pandemic / Meet the twin sisters who left Italy to make Saimir their own

Duke e mohuar këtë fakt, Saimiri tha se me sjelljen e saj Silvana po tregonte veten dhe kjo ishte dhe arsyeja pse nuk i dha trëndafil. Ai e akuzoi atë se kishte ardhur në spektakël për famë.

Silvana: Janë disa vajza këtu që u ke shkruajtur… Ti këtu je për show-n tënd! Ti do dalësh vetëm këtu, nuk do dalësh me asnjë vajzë nga këtu!

Saimir: Ti ke mendimin tënd…

Silvana: Ti u shkruan, do t’i ftosh në vilë, do të argëtohesh. Argëtohu dhe zgjidh femrën që…

Saimir: Më vjen mirë që kjo po tregon veten e vet d.m.th. Unë për këtë arsye edhe nuk i kam dhënë lule sot, sepse e dija që pas kësaj vajze që rri e tërhequr fshihet diçka tjetër dhe faleminderit që po e tregon veten këtu.

Silvana: Çfarë fshihet? Ti më ke shkruar dhe më ke pr ovokuar. Nuk e ke gjetur kurrë provokimin te unë.

Love Story | Silvana Xhani, prezantimi - YouTube

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu