Ballina Showbiz Zuna mbështet sërish Loredana Zefin, shikojeni se çfarë ka bërë tani

Zuna mbështet sërish Loredana Zefin, shikojeni se çfarë ka bërë tani

0

22:05 | 22 Shtator 2020

Zuna e ka mbështetur sërish Loredanën.

Loredana Zefi para pak minutash i ka habitur të gjithë me postimin e bërë në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto nëpërmjet të cilës ka lënë të kuptohet se ka bërë paqe me zonjën Petra.

Sigurisht se komentet ishin të shumta mirëpo ajo se çfarë ra në sy më shumë ishte postimi i Zunës.

Ai edhe njëherë e ka mbështetur Loredanën duke e publikuar të njëjtën foto në Instastory.

Dyshja së fundmi nuk janë parë bashkë mirëpo për një kohë janë shoqëruar shumë me njëri-tjetrin aq sa ka pasur zëra se janë në një lidhje dashurie.

Loredana dhe Zuna kanë thënë se janë vetëm miq mirëpo kjo ende nuk është dëshmuar./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu