Ballina Sport Etrit Berisha, heroi i SPAL. Pret 11-metërsh dhe ndal skuadrën e Berlusconit

Etrit Berisha, heroi i SPAL. Pret 11-metërsh dhe ndal skuadrën e Berlusconit

0

Etrit Berisha e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin e ri në Itali.

Portieri i kombëtares sonë ka pritur një 11-metërsh në ndeshjen e parë të SPAL-it në Serinë B që përfundoi me rezultatin 0-0.

Ndaj Monza, ekipit me pronar Silvio Berlusconi, Berisha u kthye në hero kur nuk lejoi vendasit që të shënonin me penallti, duke i dhënë kështu pikën e parë në kampionat skuadrës së tij.

REMOTE_ADDR:[]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu